WIELKA AKCJA PRZECIWKO POLITYCZNEJ PROPAGANDZIE (WAPPP)!

Znowu zaczyna się kampania wyborcza, przeróżne partie i politycy, chcą nas przekonać, że wiedzą jak nam życie umilić. Kolejny raz magnaci pozwalają nam podjąć jakąś decyzje - a może ona być jedna: zrzeczenie się wolności na rzecz wiedzących lepiej.
Mamy już dość tych wykształconych tyranów, którzy będą ustanawiać sensy i możliwe sposoby egzystencji, którzy będą ustanawiać definicje normalności. Dlatego przeciwstawiamy się wszelkiej władzy hierarchicznej, czy to w miejscu pracy czy w tak zwanej sferze publicznej. Zamiast po raz kolejny wybierać sobie Pana, sami chcemy zostać Panami samych siebie, sami chcemy kształtować otaczający nas świat. Zamiast zasady reprezentacji proponujemy bezpośredni udział, zamiast demokracji przedstawicielskiej proponujmy demokracje uczestniczącą, bezpośrednią. Zamiast struktur hierarchicznych, oddolne, poziomie struktury. Środowiska wolnościowe rozpoczynają walkę z legalnie wybranymi tyranami na wszelkich płaszczyznach. Pierwsza wymiana ciosów już się zaczęła.
Nie zamienimy rewolucji na kartę wyborczą.


Akcja A BAS! zaprasza :

W związku ze zbliżającymi się wyborami na ulicach naszego miasta powoli, aczkolwiek systematycznie, zaczynają pojawiać się plakaty oraz reklamy na billboardach zachęcające ludzi do głosowania na tą czy inną partię. Najlepszym sposobem walki z tym procederem jest niszczenie, zrywanie, zaklejanie oraz zmienianie treści tych reklam. WZYWAMY DO OPORU!
Zobacz plakaty : http://akcja_a.w.interia.pl////plakaty.html
Jeżeli chcesz przyłączyć się do WAPPP - działaj w swojej okolicy przeciwko tym reklamom. Nie dyskryminujmy nikogo - jajko z farbą należy się każdemu politykowi. Oczyśćmy razem ulice z politycznej propagandy!
Przyślij nam opis lub zdjęcia swoich akcji, a razem stworzymy na stronie archiwum naszych dokonań. Pierwszy krok został już zrobiony a kolejne akcje będą organizowane przez nas systematycznie.

Wejdź na stronę Akcji A BAS!:
http://akcja_a.w.interia.pl
Kontakt: akcja_a@poczta.fm